Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İslamoğlu, sahada çalışmaları denetledi
İslamoğlu, sahada çalışmaları denetledi  17.3.2015
İslamoğlu, sahada çalışmaları denetledi

Havaların düzelmesiyle birlikte şehrin muhtelif bölgelerinde başlayan çalışmaları denetleyen Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu Yıldırım İlçesine bağlı Güllük Mahallesinde devam eden tesis çalışmasını yerinde inceledi.

UEDAŞ Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin beraberinde gerçekleşen denetlemede yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Mehmet İslamoğlu, yaptığı açıklamada altyapıda büyük çapta modernizasyona gittiklerini belirterek yatırımlara hız verdiklerini ifade etti. 

Hazırlanan plan dahilinde aciliyeti olan bölgelere öncelik verdiklerini aktaran Mehmet İslamoğlu, zamanla tüm altyapıda en modern teknolojik yatırımların yapılacağını aktardı.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.