Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İslamoğlu, sahada çalışmaları denetledi
İslamoğlu, sahada çalışmaları denetledi  17.3.2015
İslamoğlu, sahada çalışmaları denetledi

Havaların düzelmesiyle birlikte şehrin muhtelif bölgelerinde başlayan çalışmaları denetleyen Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu Yıldırım İlçesine bağlı Güllük Mahallesinde devam eden tesis çalışmasını yerinde inceledi.

UEDAŞ Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin beraberinde gerçekleşen denetlemede yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Mehmet İslamoğlu, yaptığı açıklamada altyapıda büyük çapta modernizasyona gittiklerini belirterek yatırımlara hız verdiklerini ifade etti. 

Hazırlanan plan dahilinde aciliyeti olan bölgelere öncelik verdiklerini aktaran Mehmet İslamoğlu, zamanla tüm altyapıda en modern teknolojik yatırımların yapılacağını aktardı.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.