Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Belediyesi’ni ziyaret ettik
Yıldırım Belediyesi’ni ziyaret ettik  10.3.2015
Yıldırım Belediyesi’ni ziyaret ettik

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’yi makamında ziyaret etti.

Sistem İşletme Direktörümüz Mesut Efe ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Edebali’ye görüşmenin sonunda “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmamızda dereceye giren bir Bursa fotoğrafı sunuldu.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.