Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti
UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti  25.2.2015
UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, ilimize yeni atanan Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında şirketimiz hakkında bilgiler veren Mehmet İslamoğlu, Yıldız’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Emniyet Müdürü Selami Yıldız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, tüm kurum ve kuruluşlar ile iletişim halinde olarak Bursa ve ilçelerinin huzur ve sükuneti için çalışacaklarını söyledi.

Ardından, Selami Yıldız’a “Şehrin Işıkları” yarışmamızda dereceye giren bir Bursa fotoğrafı hediye edildi. Muhtemel işbirliği olanaklarının da görüşüldüğü toplantı karşılıklı iyi niyet dilekleriyle sona erdi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.