Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti
UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti  25.2.2015
UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, ilimize yeni atanan Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında şirketimiz hakkında bilgiler veren Mehmet İslamoğlu, Yıldız’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Emniyet Müdürü Selami Yıldız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, tüm kurum ve kuruluşlar ile iletişim halinde olarak Bursa ve ilçelerinin huzur ve sükuneti için çalışacaklarını söyledi.

Ardından, Selami Yıldız’a “Şehrin Işıkları” yarışmamızda dereceye giren bir Bursa fotoğrafı hediye edildi. Muhtemel işbirliği olanaklarının da görüşüldüğü toplantı karşılıklı iyi niyet dilekleriyle sona erdi.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.