Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti
UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti  25.2.2015
UEDAŞ’tan İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, ilimize yeni atanan Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında şirketimiz hakkında bilgiler veren Mehmet İslamoğlu, Yıldız’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Emniyet Müdürü Selami Yıldız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, tüm kurum ve kuruluşlar ile iletişim halinde olarak Bursa ve ilçelerinin huzur ve sükuneti için çalışacaklarını söyledi.

Ardından, Selami Yıldız’a “Şehrin Işıkları” yarışmamızda dereceye giren bir Bursa fotoğrafı hediye edildi. Muhtemel işbirliği olanaklarının da görüşüldüğü toplantı karşılıklı iyi niyet dilekleriyle sona erdi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.