Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Recep ALTEPE'yi Ziyaret Ettik
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Recep ALTEPE'yi Ziyaret Ettik  24.2.2015
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Recep ALTEPE'yi Ziyaret Ettik

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep Altepe'yi makamında ziyaret etti. Burulaş’ta bulunan Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu.

Genel gündem konuları ve UEDAŞ’ın yaptığı çalışmaların konuşulduğu ziyaretin sonunda karşılıklı hediye takdimi yapıldı. Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu Başkan Altepe’ye “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmamızda dereceye giren bir Bursa fotoğrafı sundu.  Başkan Altepe de, Genel Müdürümüze üzerinde şehrin siluetinin bulunduğu el yapımı Bursa bıçağı hediye etti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.