Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Recep ALTEPE'yi Ziyaret Ettik
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Recep ALTEPE'yi Ziyaret Ettik  24.2.2015
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Recep ALTEPE'yi Ziyaret Ettik

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep Altepe'yi makamında ziyaret etti. Burulaş’ta bulunan Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu.

Genel gündem konuları ve UEDAŞ’ın yaptığı çalışmaların konuşulduğu ziyaretin sonunda karşılıklı hediye takdimi yapıldı. Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu Başkan Altepe’ye “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmamızda dereceye giren bir Bursa fotoğrafı sundu.  Başkan Altepe de, Genel Müdürümüze üzerinde şehrin siluetinin bulunduğu el yapımı Bursa bıçağı hediye etti.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.