Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ak Parti İl Başkanı Torun’dan UEDAŞ Ziyareti
Ak Parti İl Başkanı Torun’dan UEDAŞ Ziyareti  3.2.2015
Ak Parti İl Başkanı Torun’dan UEDAŞ Ziyareti

AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen il kongresi sonrasında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İl Başkanı Torun, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretlerin devam edeceğini belirterek; “Yeni dönemde el birliğiyle gerçekleştireceğimiz çalışmalarla şehrimize hak ettiği katkıyı vereceğiz” diye konuştu.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet İslamoğlu, son günlerde sıkıntılı anlar yaşatan lodos mağduriyetlerini telafi etmek amacıyla 7/24 yapılan çalışmaları anlattı. Toplantı, karşılıklı görüş alışverişi ve iyi niyet dilekleri ile sona erdi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.