Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde
‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde  17.2.2015
‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde

İki yıldır düzenlenen ‘şehir ve ışık’ konulu fotoğraf yarışmamızda dereceye giren eserlerin yer aldığı ‘Şehrin ışıkları” fotoğraf sergisi, bu kez de Bursa Enerji Müzesi’nde sanatseverlerin izlenimine sunuldu.

Sergi açılış programına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, Büyükşehir Belediyesi ve UEDAŞ yöneticileri ile konuklar, sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 11 şehirden gelen 30 fotoğrafın şehirlerin ışıklandırılmasının önemini gözler önüne serdiğini ifade ederek; ‘Çalışmayı yapan UEDAŞ’a ve sanatçılara teşekkür ediyorum’ dedi.

Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye günün anısına Tarihi Belediye Binası’nın fotoğrafı hediye edildi. Sergi, 15 Mart 2015 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.