Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde
‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde  17.2.2015
‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde

İki yıldır düzenlenen ‘şehir ve ışık’ konulu fotoğraf yarışmamızda dereceye giren eserlerin yer aldığı ‘Şehrin ışıkları” fotoğraf sergisi, bu kez de Bursa Enerji Müzesi’nde sanatseverlerin izlenimine sunuldu.

Sergi açılış programına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, Büyükşehir Belediyesi ve UEDAŞ yöneticileri ile konuklar, sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 11 şehirden gelen 30 fotoğrafın şehirlerin ışıklandırılmasının önemini gözler önüne serdiğini ifade ederek; ‘Çalışmayı yapan UEDAŞ’a ve sanatçılara teşekkür ediyorum’ dedi.

Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye günün anısına Tarihi Belediye Binası’nın fotoğrafı hediye edildi. Sergi, 15 Mart 2015 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.