Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde
‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde  17.2.2015
‘Şehrin Işıkları” Enerji Müzesi’nde

İki yıldır düzenlenen ‘şehir ve ışık’ konulu fotoğraf yarışmamızda dereceye giren eserlerin yer aldığı ‘Şehrin ışıkları” fotoğraf sergisi, bu kez de Bursa Enerji Müzesi’nde sanatseverlerin izlenimine sunuldu.

Sergi açılış programına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, Büyükşehir Belediyesi ve UEDAŞ yöneticileri ile konuklar, sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 11 şehirden gelen 30 fotoğrafın şehirlerin ışıklandırılmasının önemini gözler önüne serdiğini ifade ederek; ‘Çalışmayı yapan UEDAŞ’a ve sanatçılara teşekkür ediyorum’ dedi.

Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye günün anısına Tarihi Belediye Binası’nın fotoğrafı hediye edildi. Sergi, 15 Mart 2015 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.