Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Elektrik Dağıtım Şirketleri UEDAŞ’ta Toplandı
Elektrik Dağıtım Şirketleri UEDAŞ’ta Toplandı  28.1.2015
Elektrik Dağıtım Şirketleri  UEDAŞ’ta Toplandı

Elektrik Dağıtım Şirketlerinin temsilcileri geçtiğimiz günlerde kar sebebiyle meydana gelen arızaları ve alınan tedbirleri Bursa’da masaya yatırdı. 

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği  (ELDER) tarafından organize edilen ‘İletişim Çalışma Grubu’ Bursa toplantısına Türkiye’de elektrik dağıtım hizmetleri alanında hizmeti veren 21 şirketin iletişim müdürleri katıldı. 

Her ay bir dağıtım bölgesinde toplanarak iletişim yöntemlerindeki gelişmelerin paylaşıldığı toplantıya bu ay Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) ev sahipliği yaptı. UEDAŞ’ın Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında gerçekleşen toplantıya ELDER ve elektrik dağıtım şirketlerinin iletişim müdürleri ile UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce katıldı.

“Kesintisiz enerjinin yanında, kesintisiz iletişimi de sağlamak zorundayız”

Toplantının açılış konuşmasını yapan UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, elektrik dağıtımının iklim koşullarından olumsuz etkilenen bir sektör olduğunu belirterek “Bölgemizde ocak ayının başında yağan kar yağışıyla birlikte 15 gün açılamayan köy yolları oldu. Bu durum arızalara müdahale etmemizi zorlaştırdı ama bunu kimseye anlatamazsınız, vatandaş bizden kaliteli hizmet bekliyor. Son dönemde hava muhalefetine bağlı yaşanan aksaklıklardan önemli dersler çıkardık, eksiklerimizi görmüş olduk. Tedbir alarak şebekemize yönelik iyileştirme, bakım ve yatırımlara yön vereceğiz. Hizmet bölgemizde bulunan vatandaşlarımıza kesintisiz, sağlıklı enerji temininin yanında ‘kesintisiz iletişimi’ de sağlayarak onların beklentilerini daha iyi anlayıp taleplerine cevap verebilmemiz gerekiyor” diye konuştu.   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.