Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Elektrik Dağıtım Şirketleri UEDAŞ’ta Toplandı
Elektrik Dağıtım Şirketleri UEDAŞ’ta Toplandı  28.1.2015
Elektrik Dağıtım Şirketleri  UEDAŞ’ta Toplandı

Elektrik Dağıtım Şirketlerinin temsilcileri geçtiğimiz günlerde kar sebebiyle meydana gelen arızaları ve alınan tedbirleri Bursa’da masaya yatırdı. 

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği  (ELDER) tarafından organize edilen ‘İletişim Çalışma Grubu’ Bursa toplantısına Türkiye’de elektrik dağıtım hizmetleri alanında hizmeti veren 21 şirketin iletişim müdürleri katıldı. 

Her ay bir dağıtım bölgesinde toplanarak iletişim yöntemlerindeki gelişmelerin paylaşıldığı toplantıya bu ay Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) ev sahipliği yaptı. UEDAŞ’ın Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında gerçekleşen toplantıya ELDER ve elektrik dağıtım şirketlerinin iletişim müdürleri ile UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce katıldı.

“Kesintisiz enerjinin yanında, kesintisiz iletişimi de sağlamak zorundayız”

Toplantının açılış konuşmasını yapan UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, elektrik dağıtımının iklim koşullarından olumsuz etkilenen bir sektör olduğunu belirterek “Bölgemizde ocak ayının başında yağan kar yağışıyla birlikte 15 gün açılamayan köy yolları oldu. Bu durum arızalara müdahale etmemizi zorlaştırdı ama bunu kimseye anlatamazsınız, vatandaş bizden kaliteli hizmet bekliyor. Son dönemde hava muhalefetine bağlı yaşanan aksaklıklardan önemli dersler çıkardık, eksiklerimizi görmüş olduk. Tedbir alarak şebekemize yönelik iyileştirme, bakım ve yatırımlara yön vereceğiz. Hizmet bölgemizde bulunan vatandaşlarımıza kesintisiz, sağlıklı enerji temininin yanında ‘kesintisiz iletişimi’ de sağlayarak onların beklentilerini daha iyi anlayıp taleplerine cevap verebilmemiz gerekiyor” diye konuştu.   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.