Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Elektrik Dağıtım Şirketleri UEDAŞ’ta Toplandı
Elektrik Dağıtım Şirketleri UEDAŞ’ta Toplandı  28.1.2015
Elektrik Dağıtım Şirketleri  UEDAŞ’ta Toplandı

Elektrik Dağıtım Şirketlerinin temsilcileri geçtiğimiz günlerde kar sebebiyle meydana gelen arızaları ve alınan tedbirleri Bursa’da masaya yatırdı. 

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği  (ELDER) tarafından organize edilen ‘İletişim Çalışma Grubu’ Bursa toplantısına Türkiye’de elektrik dağıtım hizmetleri alanında hizmeti veren 21 şirketin iletişim müdürleri katıldı. 

Her ay bir dağıtım bölgesinde toplanarak iletişim yöntemlerindeki gelişmelerin paylaşıldığı toplantıya bu ay Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) ev sahipliği yaptı. UEDAŞ’ın Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında gerçekleşen toplantıya ELDER ve elektrik dağıtım şirketlerinin iletişim müdürleri ile UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce katıldı.

“Kesintisiz enerjinin yanında, kesintisiz iletişimi de sağlamak zorundayız”

Toplantının açılış konuşmasını yapan UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, elektrik dağıtımının iklim koşullarından olumsuz etkilenen bir sektör olduğunu belirterek “Bölgemizde ocak ayının başında yağan kar yağışıyla birlikte 15 gün açılamayan köy yolları oldu. Bu durum arızalara müdahale etmemizi zorlaştırdı ama bunu kimseye anlatamazsınız, vatandaş bizden kaliteli hizmet bekliyor. Son dönemde hava muhalefetine bağlı yaşanan aksaklıklardan önemli dersler çıkardık, eksiklerimizi görmüş olduk. Tedbir alarak şebekemize yönelik iyileştirme, bakım ve yatırımlara yön vereceğiz. Hizmet bölgemizde bulunan vatandaşlarımıza kesintisiz, sağlıklı enerji temininin yanında ‘kesintisiz iletişimi’ de sağlayarak onların beklentilerini daha iyi anlayıp taleplerine cevap verebilmemiz gerekiyor” diye konuştu.   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.