Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ak Parti Osmangazi İlçe Yönetimi’nden Ziyaret
Ak Parti Osmangazi İlçe Yönetimi’nden Ziyaret  5.1.2015
Ak Parti Osmangazi İlçe Yönetimi’nden Ziyaret

Geçtiğimiz ay yapılan Genel Kurul sonrası göreve gelen Ak Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve ekibi, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’na iade-i ziyarette bulundu. 

Ziyarette Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Yılmaz ve ekibine hayırlı olsun ve başarı temennilerinde bulundu. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.