Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ak Parti Osmangazi İlçe Yönetimi’nden Ziyaret
Ak Parti Osmangazi İlçe Yönetimi’nden Ziyaret  5.1.2015
Ak Parti Osmangazi İlçe Yönetimi’nden Ziyaret

Geçtiğimiz ay yapılan Genel Kurul sonrası göreve gelen Ak Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve ekibi, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’na iade-i ziyarette bulundu. 

Ziyarette Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Yılmaz ve ekibine hayırlı olsun ve başarı temennilerinde bulundu. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.