Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yoğun kara rağmen UEDAŞ ekipleri çalışmalarını sürdürüyor
Yoğun kara rağmen UEDAŞ ekipleri çalışmalarını sürdürüyor  6.1.2015
Yoğun kara rağmen UEDAŞ ekipleri çalışmalarını sürdürüyor

Elektrik dağıtım hizmetlerinin, yoğun kar yağışına bağlı zorlu kış şartlarında aksamadan sürdürülmesi için ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev yaparak vatandaşların mağduriyetini gidermeye çalışıyor. 

Güney Marmara’da son bir haftadır etkisini sürdüren ve beklenen seviyeden çok daha fazla yağan aşırı kar, dağıtım merkezlerinde ve elektrik direklerinde buzlanmaya ve dolayısıyla da elektrik enerjisi kesintilerinin meydana gelmesine sebep oldu. Tüm ilçe merkezlerinde ve kırsalda çalışmalara başlayan UEDAŞ arıza ekipleri, kardan dolayı yolu kapanmış tüm köylere ulaşarak yoğun bir çalışma sonucunda arızalara müdahale etti ve kentleri enerjisiz bırakmadı.

Olumsuz hava şartlarının iletkenlerde kopmalara neden olduğu ve kentlerde kısa süreli elektrik enerjisi kesintilerinin yaşanması ve bu olumsuz hava şartlarının yaşanacağı dönemi sorunsuz bir şekilde geçirebilmek için ekiplerimiz önlemlerini artırarak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.