Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BURSASPOR’dan ziyaret
BURSASPOR’dan ziyaret   24.12.2014
BURSASPOR’dan ziyaret

Bursa’nın önemli bir değeri olan Bursaspor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bölükbaşı Yönetim Kurulu Üyeleri ve aynı zamanda Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi de olan Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Ziyarette konuşan Başkan Bölükbaşı, Bursaspor’un kent için önemli bir marka olduğunu belirterek, tüm kent dinamiklerini Bursaspor’un yanında olmaya davet etti.

"Bursaspor’la Gurur Duyuyoruz”

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; Bursaspor'un büyük kulüpleri içerisinde yer almasını gururla izlediklerini belirterek, kulübe her zaman desteklerinin devam edeceğini kaydetti. 

Ziyaretin sonunda Kulüp Başkanı Bölükbaşı, Mehmet İslamoğlu’na adının yazılı olduğu 16 numaralı Bursaspor formasının yanı sıra kulübün rozetini hediye etti.Gerçekleştirilen samimi sohbet, karşılıklı işbirliği dilekleri ve hediyelerle son erdi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.