Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BURSASPOR’dan ziyaret
BURSASPOR’dan ziyaret   24.12.2014
BURSASPOR’dan ziyaret

Bursa’nın önemli bir değeri olan Bursaspor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bölükbaşı Yönetim Kurulu Üyeleri ve aynı zamanda Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi de olan Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Ziyarette konuşan Başkan Bölükbaşı, Bursaspor’un kent için önemli bir marka olduğunu belirterek, tüm kent dinamiklerini Bursaspor’un yanında olmaya davet etti.

"Bursaspor’la Gurur Duyuyoruz”

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; Bursaspor'un büyük kulüpleri içerisinde yer almasını gururla izlediklerini belirterek, kulübe her zaman desteklerinin devam edeceğini kaydetti. 

Ziyaretin sonunda Kulüp Başkanı Bölükbaşı, Mehmet İslamoğlu’na adının yazılı olduğu 16 numaralı Bursaspor formasının yanı sıra kulübün rozetini hediye etti.Gerçekleştirilen samimi sohbet, karşılıklı işbirliği dilekleri ve hediyelerle son erdi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.