Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BURSASPOR’dan ziyaret
BURSASPOR’dan ziyaret   24.12.2014
BURSASPOR’dan ziyaret

Bursa’nın önemli bir değeri olan Bursaspor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bölükbaşı Yönetim Kurulu Üyeleri ve aynı zamanda Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi de olan Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Ziyarette konuşan Başkan Bölükbaşı, Bursaspor’un kent için önemli bir marka olduğunu belirterek, tüm kent dinamiklerini Bursaspor’un yanında olmaya davet etti.

"Bursaspor’la Gurur Duyuyoruz”

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; Bursaspor'un büyük kulüpleri içerisinde yer almasını gururla izlediklerini belirterek, kulübe her zaman desteklerinin devam edeceğini kaydetti. 

Ziyaretin sonunda Kulüp Başkanı Bölükbaşı, Mehmet İslamoğlu’na adının yazılı olduğu 16 numaralı Bursaspor formasının yanı sıra kulübün rozetini hediye etti.Gerçekleştirilen samimi sohbet, karşılıklı işbirliği dilekleri ve hediyelerle son erdi.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.