Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'ın zirve gururu
UEDAŞ'ın zirve gururu  19.11.2014
UEDAŞ'ın zirve gururu

Uludağ Elektrik Dağıtım Türkiye’de ilki Bursa’da gerçekleştirilen EDİZ (Elektrik Dağıtıcıları İletişim Zirvesi) zirvesine ev sahipliği yaptı. Türkiye'deki 21 elektrik dağıtım şirketinin yöneticilerinin katıldığı zirvede tüketici beklentilerine yönelik iletişim yöntemleri ele alındı.

Büyük katılım

Bursa Hilton Otel’de düzenlenen ‘Elektrik Zirvesi’ne Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Zafer Benli, Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 2. Başkanı Ümit Kayrak ve UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ve elektrik dağıtım şirketlerinin üst düzey yönetici ve temsilcileri katılımıyla gerçekleşti.  

ELDER Başkanı Nihat Özdemir: 30 milyar dolarlık yatırım

Elektriği evlere ve iş yerlerine ulaştırılmasını sağlayan dağıtım şirketlerinin yılda 365 gün yaz kış demeden kesintisiz ve kaliteli elektrik için hizmet sunduklarını anlatan ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, daha nitelikli hizmet için ise ileri teknolojiye ve insana büyük yatırımların da gerçekleştirildiğini dile getirdi. 

İslamoğlu: İlk Zirvenin Bursa’da düzenlenmesi gurur verici

Sektörde ilk kez düzenlenen Elektrik Dağıtıcıları İletişim Zirvesine (EDİZ) ev sahipliği yaptıklarından duyduğu memnuniyeti dile getiren UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, elektrik konusunda iletişimin önemine dikkat çekti. İslamoğlu “Şirketi devraldığımız dönemde iletişimsizlikten kaynaklanan sorunlar olduğunu gördük. Bu sorunu çözmek için harekete geçtik, halk günü yaparak vatandaşımızla görüştük. Sorunları ilk ağızdan ve birebir dinledik. Artık vatandaşlarımızın ne sorunu olduğunu yakından takip ediyoruz. Sorunlarımızı vatandaşlarımızla iletişimi güçlendirerek çözmeye devam edeceğiz.” 

Açılış konuşmalarının ardından 3 oturum şeklinde gerçekleştirilen zirvede ayrıca, Stratejik İletişim ve Kurum İtibarı Yönetim Uzmanı Salim Kadıbeşegil de hizmet kalitesine dayalı müşteri memnuniyeti için iletişim yöntemlerini anlattı.  

Zirve toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.