Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'ın zirve gururu
UEDAŞ'ın zirve gururu  19.11.2014
UEDAŞ'ın zirve gururu

Uludağ Elektrik Dağıtım Türkiye’de ilki Bursa’da gerçekleştirilen EDİZ (Elektrik Dağıtıcıları İletişim Zirvesi) zirvesine ev sahipliği yaptı. Türkiye'deki 21 elektrik dağıtım şirketinin yöneticilerinin katıldığı zirvede tüketici beklentilerine yönelik iletişim yöntemleri ele alındı.

Büyük katılım

Bursa Hilton Otel’de düzenlenen ‘Elektrik Zirvesi’ne Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Zafer Benli, Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 2. Başkanı Ümit Kayrak ve UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ve elektrik dağıtım şirketlerinin üst düzey yönetici ve temsilcileri katılımıyla gerçekleşti.  

ELDER Başkanı Nihat Özdemir: 30 milyar dolarlık yatırım

Elektriği evlere ve iş yerlerine ulaştırılmasını sağlayan dağıtım şirketlerinin yılda 365 gün yaz kış demeden kesintisiz ve kaliteli elektrik için hizmet sunduklarını anlatan ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, daha nitelikli hizmet için ise ileri teknolojiye ve insana büyük yatırımların da gerçekleştirildiğini dile getirdi. 

İslamoğlu: İlk Zirvenin Bursa’da düzenlenmesi gurur verici

Sektörde ilk kez düzenlenen Elektrik Dağıtıcıları İletişim Zirvesine (EDİZ) ev sahipliği yaptıklarından duyduğu memnuniyeti dile getiren UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, elektrik konusunda iletişimin önemine dikkat çekti. İslamoğlu “Şirketi devraldığımız dönemde iletişimsizlikten kaynaklanan sorunlar olduğunu gördük. Bu sorunu çözmek için harekete geçtik, halk günü yaparak vatandaşımızla görüştük. Sorunları ilk ağızdan ve birebir dinledik. Artık vatandaşlarımızın ne sorunu olduğunu yakından takip ediyoruz. Sorunlarımızı vatandaşlarımızla iletişimi güçlendirerek çözmeye devam edeceğiz.” 

Açılış konuşmalarının ardından 3 oturum şeklinde gerçekleştirilen zirvede ayrıca, Stratejik İletişim ve Kurum İtibarı Yönetim Uzmanı Salim Kadıbeşegil de hizmet kalitesine dayalı müşteri memnuniyeti için iletişim yöntemlerini anlattı.  

Zirve toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.