Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'ın zirve gururu
UEDAŞ'ın zirve gururu  19.11.2014
UEDAŞ'ın zirve gururu

Uludağ Elektrik Dağıtım Türkiye’de ilki Bursa’da gerçekleştirilen EDİZ (Elektrik Dağıtıcıları İletişim Zirvesi) zirvesine ev sahipliği yaptı. Türkiye'deki 21 elektrik dağıtım şirketinin yöneticilerinin katıldığı zirvede tüketici beklentilerine yönelik iletişim yöntemleri ele alındı.

Büyük katılım

Bursa Hilton Otel’de düzenlenen ‘Elektrik Zirvesi’ne Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Zafer Benli, Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 2. Başkanı Ümit Kayrak ve UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ve elektrik dağıtım şirketlerinin üst düzey yönetici ve temsilcileri katılımıyla gerçekleşti.  

ELDER Başkanı Nihat Özdemir: 30 milyar dolarlık yatırım

Elektriği evlere ve iş yerlerine ulaştırılmasını sağlayan dağıtım şirketlerinin yılda 365 gün yaz kış demeden kesintisiz ve kaliteli elektrik için hizmet sunduklarını anlatan ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, daha nitelikli hizmet için ise ileri teknolojiye ve insana büyük yatırımların da gerçekleştirildiğini dile getirdi. 

İslamoğlu: İlk Zirvenin Bursa’da düzenlenmesi gurur verici

Sektörde ilk kez düzenlenen Elektrik Dağıtıcıları İletişim Zirvesine (EDİZ) ev sahipliği yaptıklarından duyduğu memnuniyeti dile getiren UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, elektrik konusunda iletişimin önemine dikkat çekti. İslamoğlu “Şirketi devraldığımız dönemde iletişimsizlikten kaynaklanan sorunlar olduğunu gördük. Bu sorunu çözmek için harekete geçtik, halk günü yaparak vatandaşımızla görüştük. Sorunları ilk ağızdan ve birebir dinledik. Artık vatandaşlarımızın ne sorunu olduğunu yakından takip ediyoruz. Sorunlarımızı vatandaşlarımızla iletişimi güçlendirerek çözmeye devam edeceğiz.” 

Açılış konuşmalarının ardından 3 oturum şeklinde gerçekleştirilen zirvede ayrıca, Stratejik İletişim ve Kurum İtibarı Yönetim Uzmanı Salim Kadıbeşegil de hizmet kalitesine dayalı müşteri memnuniyeti için iletişim yöntemlerini anlattı.  

Zirve toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.