Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz
Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz   16.10.2014
Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında düzenli aralıklarla Kızılay’la birlikte sürdürdüğümüz kan bağışı kampanyalarımızın sonuncusunu 16 Ekim tarihinde gerçekleştirdik.

Bursa Genel Müdürlüğümüz ve Yalova İşletmemizde eşzamanlı düzenlenen kampanyada 60 personellimiz kan bağışında bulundu. Öncelikle sağlık kontrolünden geçirilen çalışanlar arasından sağlık durumu uygun olanlar kan bağışında bulundu.

“Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır”

Düzenlenen kan bağışı ile ilgili bilgi veren Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce; Kızılay işbirliğiyle geleneksel hale getirdiğimiz kan bağışlarımızla faydalı olmayı amaçlıyoruz. Kampanyaya personellerimizin desteği bizi çok mutlu ediyor, personelimize duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz.  ‘Kan’ sürekli bir ihtiyaç, bir gün herkesin ‘acil kan’ ihtiyacı olabilir. Bunun için her bireyin ve kuruluşun Kızılay’a destek olması gerekiyor. Bu ortak bir çabadır” ifadesini kullandı. 


  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.