Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz
Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz   16.10.2014
Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında düzenli aralıklarla Kızılay’la birlikte sürdürdüğümüz kan bağışı kampanyalarımızın sonuncusunu 16 Ekim tarihinde gerçekleştirdik.

Bursa Genel Müdürlüğümüz ve Yalova İşletmemizde eşzamanlı düzenlenen kampanyada 60 personellimiz kan bağışında bulundu. Öncelikle sağlık kontrolünden geçirilen çalışanlar arasından sağlık durumu uygun olanlar kan bağışında bulundu.

“Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır”

Düzenlenen kan bağışı ile ilgili bilgi veren Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce; Kızılay işbirliğiyle geleneksel hale getirdiğimiz kan bağışlarımızla faydalı olmayı amaçlıyoruz. Kampanyaya personellerimizin desteği bizi çok mutlu ediyor, personelimize duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz.  ‘Kan’ sürekli bir ihtiyaç, bir gün herkesin ‘acil kan’ ihtiyacı olabilir. Bunun için her bireyin ve kuruluşun Kızılay’a destek olması gerekiyor. Bu ortak bir çabadır” ifadesini kullandı. 


  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.