Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz
Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz   16.10.2014
Kızılay’a destek vermeye devam ediyoruz

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında düzenli aralıklarla Kızılay’la birlikte sürdürdüğümüz kan bağışı kampanyalarımızın sonuncusunu 16 Ekim tarihinde gerçekleştirdik.

Bursa Genel Müdürlüğümüz ve Yalova İşletmemizde eşzamanlı düzenlenen kampanyada 60 personellimiz kan bağışında bulundu. Öncelikle sağlık kontrolünden geçirilen çalışanlar arasından sağlık durumu uygun olanlar kan bağışında bulundu.

“Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır”

Düzenlenen kan bağışı ile ilgili bilgi veren Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce; Kızılay işbirliğiyle geleneksel hale getirdiğimiz kan bağışlarımızla faydalı olmayı amaçlıyoruz. Kampanyaya personellerimizin desteği bizi çok mutlu ediyor, personelimize duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz.  ‘Kan’ sürekli bir ihtiyaç, bir gün herkesin ‘acil kan’ ihtiyacı olabilir. Bunun için her bireyin ve kuruluşun Kızılay’a destek olması gerekiyor. Bu ortak bir çabadır” ifadesini kullandı. 


  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.