Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da
“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da   17.9.2014
“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) tarafından düzenlenen “Şehrin Işıkları ” fotoğraf sergisinin ikincisi  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Sergi Salonu’nda açıldı.

EPDK Sergi Salonu’nun ev sahipliği yaptığı fotoğraf sergisine ilişkin UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, “Kurumsal iletişim projelerimiz kapsamında düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamızda dereceye giren eserlerin sergilemesini ilk olarak hizmet bölgemiz olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da yaptık. Sergimiz fotoğraf severler tarafından büyük ilgi gördü. Hizmet bölgemiz dışındaki sergimizi geçen yıl Ankara’da yine bu salonda yapmıştık. Bugün ikincisini açtığımız sergimizde görücüye çıkan birbirinden güzel eserler 572 fotoğraf arasından seçildi. Etkinliğin düzenlenmesinde başta EPDK yetkilileri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Enerji dağıtımının yanında bu tür sanatsal faaliyetlerde bulunmayı oldukça önemsiyoruz. Yarışmamızı geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz” dedi. 

Şehrin Işığını en iyi yansıtan 70 adet eser sergileniyor

UEDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ergüneş ise yarışmanın ulusal olarak düzenlendiğini belirterek; “Bize dijital ortamda ulaşan fotoğraflar profesyonel bir jüri ekibi tarafından değerlendirilerek ilk üçe giren fotoğraf sahipleri ödüllendirildi. Yarışmanın sonunda jüri tarafından en çok beğenilen 70 adet fotoğraf bugün burada da sergileniyor. Sergi süreci bittikten sonra bu eserler satılıp geliri Çocuk Esirgeme Kurumu’na bırakılacak. Bundan sonraki senelerde de marka haline gelen yarışmamızı devam ettireceğiz” ifadesini kullandı. 

“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi 19 Eylül 2014 tarihine kadar Ankaralılar tarafından ziyaret edilebilecek.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.