Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da
“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da   17.9.2014
“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) tarafından düzenlenen “Şehrin Işıkları ” fotoğraf sergisinin ikincisi  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Sergi Salonu’nda açıldı.

EPDK Sergi Salonu’nun ev sahipliği yaptığı fotoğraf sergisine ilişkin UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, “Kurumsal iletişim projelerimiz kapsamında düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamızda dereceye giren eserlerin sergilemesini ilk olarak hizmet bölgemiz olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da yaptık. Sergimiz fotoğraf severler tarafından büyük ilgi gördü. Hizmet bölgemiz dışındaki sergimizi geçen yıl Ankara’da yine bu salonda yapmıştık. Bugün ikincisini açtığımız sergimizde görücüye çıkan birbirinden güzel eserler 572 fotoğraf arasından seçildi. Etkinliğin düzenlenmesinde başta EPDK yetkilileri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Enerji dağıtımının yanında bu tür sanatsal faaliyetlerde bulunmayı oldukça önemsiyoruz. Yarışmamızı geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz” dedi. 

Şehrin Işığını en iyi yansıtan 70 adet eser sergileniyor

UEDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ergüneş ise yarışmanın ulusal olarak düzenlendiğini belirterek; “Bize dijital ortamda ulaşan fotoğraflar profesyonel bir jüri ekibi tarafından değerlendirilerek ilk üçe giren fotoğraf sahipleri ödüllendirildi. Yarışmanın sonunda jüri tarafından en çok beğenilen 70 adet fotoğraf bugün burada da sergileniyor. Sergi süreci bittikten sonra bu eserler satılıp geliri Çocuk Esirgeme Kurumu’na bırakılacak. Bundan sonraki senelerde de marka haline gelen yarışmamızı devam ettireceğiz” ifadesini kullandı. 

“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi 19 Eylül 2014 tarihine kadar Ankaralılar tarafından ziyaret edilebilecek.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.