Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da
“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da   17.9.2014
“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) tarafından düzenlenen “Şehrin Işıkları ” fotoğraf sergisinin ikincisi  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Sergi Salonu’nda açıldı.

EPDK Sergi Salonu’nun ev sahipliği yaptığı fotoğraf sergisine ilişkin UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, “Kurumsal iletişim projelerimiz kapsamında düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamızda dereceye giren eserlerin sergilemesini ilk olarak hizmet bölgemiz olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da yaptık. Sergimiz fotoğraf severler tarafından büyük ilgi gördü. Hizmet bölgemiz dışındaki sergimizi geçen yıl Ankara’da yine bu salonda yapmıştık. Bugün ikincisini açtığımız sergimizde görücüye çıkan birbirinden güzel eserler 572 fotoğraf arasından seçildi. Etkinliğin düzenlenmesinde başta EPDK yetkilileri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Enerji dağıtımının yanında bu tür sanatsal faaliyetlerde bulunmayı oldukça önemsiyoruz. Yarışmamızı geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz” dedi. 

Şehrin Işığını en iyi yansıtan 70 adet eser sergileniyor

UEDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ergüneş ise yarışmanın ulusal olarak düzenlendiğini belirterek; “Bize dijital ortamda ulaşan fotoğraflar profesyonel bir jüri ekibi tarafından değerlendirilerek ilk üçe giren fotoğraf sahipleri ödüllendirildi. Yarışmanın sonunda jüri tarafından en çok beğenilen 70 adet fotoğraf bugün burada da sergileniyor. Sergi süreci bittikten sonra bu eserler satılıp geliri Çocuk Esirgeme Kurumu’na bırakılacak. Bundan sonraki senelerde de marka haline gelen yarışmamızı devam ettireceğiz” ifadesini kullandı. 

“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi 19 Eylül 2014 tarihine kadar Ankaralılar tarafından ziyaret edilebilecek.

Haberler
Haberler

UEDAŞ,geleceğe nefes oldu!


UEDAŞ, Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen “11 Milyon Ağaç, Bugün Fidan Yarın Nefes” projesinde UEDAŞ olarak yerimizi aldık. 1111 fidan ile katıldığımız projeye Genel Müdürümüz Gökay Fatih DANACI’nın yanı sıra bir çok UEDAŞ personeli destek verdi.

UEDAŞ, miniklerin yüzünü güldürdü


Biga İşletme Müdürlüğü, Ağaköy İlkokulu öğrencilerine 320 çocuk kitabı hediye etti.

Genel Müdürümüz, Bandırma Bor Karbür Tesisi temel atma törenine katıldı


Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı, Balıkesir ve Bandırma İşletme Müdürlerimiz Tayfun Tutar ve Barış Can Toygun "Bandırma Bor Karbür Tesisi" temel atma törenine katıldı.

Genel Müdürümüz, BTÜ Rektörü Prof.Dr. Arif Karademir'i ziyaret etti


UEDAŞ Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı, Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Arif Karademir'i ziyaret etti.