Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da
“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da   17.9.2014
“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi EPDK’da

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) tarafından düzenlenen “Şehrin Işıkları ” fotoğraf sergisinin ikincisi  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Sergi Salonu’nda açıldı.

EPDK Sergi Salonu’nun ev sahipliği yaptığı fotoğraf sergisine ilişkin UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, “Kurumsal iletişim projelerimiz kapsamında düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamızda dereceye giren eserlerin sergilemesini ilk olarak hizmet bölgemiz olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da yaptık. Sergimiz fotoğraf severler tarafından büyük ilgi gördü. Hizmet bölgemiz dışındaki sergimizi geçen yıl Ankara’da yine bu salonda yapmıştık. Bugün ikincisini açtığımız sergimizde görücüye çıkan birbirinden güzel eserler 572 fotoğraf arasından seçildi. Etkinliğin düzenlenmesinde başta EPDK yetkilileri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Enerji dağıtımının yanında bu tür sanatsal faaliyetlerde bulunmayı oldukça önemsiyoruz. Yarışmamızı geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz” dedi. 

Şehrin Işığını en iyi yansıtan 70 adet eser sergileniyor

UEDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ergüneş ise yarışmanın ulusal olarak düzenlendiğini belirterek; “Bize dijital ortamda ulaşan fotoğraflar profesyonel bir jüri ekibi tarafından değerlendirilerek ilk üçe giren fotoğraf sahipleri ödüllendirildi. Yarışmanın sonunda jüri tarafından en çok beğenilen 70 adet fotoğraf bugün burada da sergileniyor. Sergi süreci bittikten sonra bu eserler satılıp geliri Çocuk Esirgeme Kurumu’na bırakılacak. Bundan sonraki senelerde de marka haline gelen yarışmamızı devam ettireceğiz” ifadesini kullandı. 

“Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi 19 Eylül 2014 tarihine kadar Ankaralılar tarafından ziyaret edilebilecek.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.