Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Duyurular / Otomatik Sayaç Okuma Sistemi (OSOS) Şifre Temini Hakkında Duyuru
Otomatik Sayaç Okuma Sistemi (OSOS) Şifre Temini Hakkında Duyuru  4.1.2016
 Otomatik Sayaç Okuma Sistemi (OSOS) Şifre Temini Hakkında Duyuru

Şirketimiz tarafından kurulmuş olan Otomatik Sayaç Okuma Sistemi (OSOS) kapsamında sayaçları uzaktan okunan abonelerimiz sayaçlarına ait verileri İnternet üzerinden takip edebilmeleri için kullanıcı adı ve şifre verilmeye başlanmıştır. Bu amaçla OTOMATİK SAYAÇ OKUMA SİSTEMİ (OSOS) KULLANICI HESAPLARI BAŞVURU FORMU nu doldurup, başvuru formunda belirtilen belgeler ile bağlı bulunduğunuz İşletme Müdürlüğü hizmet binamıza müracaat ederek OSOS Şifre talebinizi iletebilirsiniz.

OSOS Kulanıcı Hesapları Teslim Tutanağı için tıklayınız

Haberler
Haberler

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.

Toplumsal Farkındalığın Sesi ‘Trafolar’


Enerji sektörünün yanı sıra sosyal sorumlulukta da adından söz ettiren UEDAŞ, kamuoyunda dikkat çeken ‘Trafolar Konuşuyor’ projesini sürdürüyor. Trafoları grafiti sanatıyla toplumsal farkındalığa açan UEDAŞ; Balıkesir’in Bandırma İlçesinde emniyet kemeri, kan bağışı ve kadına şiddet konusunda topluma ses oldu.

Elektrikte kış hazırlığı başladı


UEDAŞ, kış mevsimi öncesi kolları sıvadı. Bursa’nın Yenişehir ilçesindeki enerji nakil hatlarına bakım yapılırken, izoleli orta gerilim iletkeni montajı da gerçekleştirildi.